چشم‌انداز ما

چشم‌انداز ما تبدیل شدن به شرکت پیشرو و قابل اطمینان در حوزه مشاوره فناوری اطلاعات و ارائه راه حل های مبتنی بر فناوری اطلاعات با استانداردهای جهانی در ایران است.

ارزش‌های ما

  • ما همواره در رابطه‌ی خود با مشتریان، رقبا و همکاران احترام، صداقت و انصاف را رعایت می‌کنیم.
  • ما همواره به خاطر داریم که ارائه‌ی خدمات به مشتریان از هر چیزی دیگری مهم‌تر است.
  • حفظ اطلاعات محرمانه‌ی مشتریان، همکاران و سازمان‌ها ضروری است.
  • ما همه‌ی توان خود را در ارائه‌ی خدمات و محصولات با حداکثر کیفیت به کار می‌گیریم.
  • محصولات و خدمات ما صدمه‌ای به محیط زیست پیرامون ما نمی‌زنند.
  • ما سخت کار می‌کنیم و همواره به دنبال پیشرفت و بهتر شدن خواهیم بود.

فرهنگ ما دنیای ما چه شکلی است؟

بخش بزرگی از زندگی همه‌ی ما این‌جا در نماد می‌گذرد. درست از همان لحظه‌ای که نماد متولد شد، تمام تلاش ما دست یافتن به دنیایی پرنشاط، صمیمی و خاص بوده است؛ دنیایی پر از تازگی و رنگ.

روابط نمادی

هر یک از ما، با نمادی شدن به عضویت خانواده‌ای بزرگ درمی‌آییم. در این خانواده تمامی اعضا به یکدیگر اعتماد دارند و با هم در یک مسیر مشترک در حال حرکت هستند. البته این خانواده هر روز بزرگ‌تر می‌شود، چرا که تنها محدود به نمادی‌ها نیست و مشتریانش را نیز دربرمی‌گیرد. در خانواده نمادی‌ها آنچه که مهم است ارتباط دوستانه میان آنهاست، و سمت و شغل افراد بر این رابطه اثری نمی‌گذارد.

نوآوری نمادی

خانواده نمادی‌ها برای رشد و پیشرفت اعضایش تمام تلاش خود را می‌کند تا مطمئن شود هر نمادی هم در زندگی کاری و هم در زندگی شخصی‌اش موفق است. نمادی‌ها برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌هایشان در شرکت، فضا و زمان کافی دارند. بخشی از ساعت کاری‌ نمادی‌ها برای انجام کارهایی مبتکرانه و خلاقانه است که آنها دوست دارند انجام دهند.

خانواده نمادی‌ها برای رشد و پیشرفت اعضایش محیطی ایجاد کرده که در آن دست نمادی‌ها باز است در تمامی زمینه‌های فعالیت شرکت ایده‌های نو و جدید را ارائه دهند.

قوانین نمادی

قوانین حاکم در خانواده نمادی‌ها خیلی دست‌وپاگیر نیست و نمادی‌ها فقط باید حواسشان به دو مورد باشد: یکی اینکه رفتارشان بقیه نمادی‌ها را آزار ندهد و دیگر اینکه به کار گروهی که همه با هم در حال انجام آن هستند لطمه‌ای نزنند.

یادگیری نمادی

یادگیری بی‌وقفه بخشی از زندگی هر نمادی است. ما همواره تشنه‌ی اتفاق‌های نو و هیجان‌انگیز هستیم و اکتشافات خود را با دیگران نیز درمیان میگذاریم. راستی تابحال به وبلاگ ما سر زده‌اید؟

Partnership for a Total Solution IT Governance and Optimizations Operations Portal & E-Commerce Enterprise Architecture Application Development Advisory Services & Enablement Business Process Performance Management Innovation Value Centers