فرقی نمیکند. وبسایتی ساده و شیک یا نرم‌افزاری غول‌پیکر که تحت وِب کار می‌کند، یک برنامه‌ی جمع و جورِ برای گوشی‌های هوشمند یا یک نرم‌افزار عظیم چندین کاربره.

ما اینجاییم تا شما خیالتان از دریافت محصولی فوق‌العاده راحت باشد. گشتی در بخش توسعه نرم‌افزار ما بزنید و بعدش تماس با ما یادتان نرود!

فناوری‌ها و بسترهای نرم‌افزاری ابزارهای ما چیست؟

ما در نماد به خوبی می‌دانیم که این محصول نهایی و کیفیت آن است که برای شما اهمیت دارد. به عبارتی دیگر این ما هستیم که وارد جزئیات فنی می‌شویم و عوامل زیادی را می‌سنجیم و سبک‌سنگین می‌کنیم تا در نهایت به فناوری/بستر نرم‌افزاری کارآمد ویژه‌ی نیاز شما برسیم. مهم نیست چیزی که خواسته‌اید کجا کار می‌کند؛ تلفن همراه، رایانه شخصی، وب، دسکتاپ. آن‌چه اهمیت دارد این است که مو لای درزش نرود!

با همه این اوصاف اگر شما عشق فناوری‌ها و ابزارهای روز باشید و خلاصه از لحاظ فنی حرفی برای گفتن داشته باشید ما به شما حق میدهیم که بخواهید بدانید انتخاب‌های ما کدامند. این‌جا گلچینی از فناوری‌ها، چهارچوب‌ها و بسترهای نرم‌افزاری مورد علاقه ما را می‌بینید:

روش‌ها و فرآیندها چگونه انجامش می‌دهیم؟

ما در نماد خدماتی فرا تر از برنامه‌نویسی و تولید نرم‌افزار نیز ارائه می‌کنیم؛ خدمات مشاوره و مدیریت کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات و معماری سازمانی. پس اصلاً عجیب نیست برایمان مهم باشد که نرم‌افزاری که تولید می‌کنیم طی چه فرآیندی متولد شده‌است!

ما از روش توسعه چابک نرم‌افزار استفاده می‌کنیم. روشی که به صورت‌های گوناگونی پیاده‌سازی شده و یکی از مهمترین پیاده‌سازی‌های آن که ما هم از آن بهره می‌بریم SCRUM نام دارد. اما توسعه‌ی چابک نرم‌افزار به چه دردی می‌خورد؟

توسعه چابک نرم‌افزار چگونه به ما و شما کمک می‌کند؟

وب‌سایت بیانیه‌ی توسعه نرم‌افزار چابک به خوبی و اختصار به این سؤال پاسخ داده است. همه‌ی تلاش ما در نماد این است که همواره و تحت هر شرایطی اصول زیر را رعایت کنیم.

ما از این اصول پیروی می کنیم:

 • بالاترین اولویت ما جلب رضایت مشتری با تحویل زود و مداوم نرم افزاری ارزشمند می‌باشد
 • استقبال از تغییر نیازمندی ها، حتی در اواخر فرآیند توسعه. فرآیند های چابک، تغییر را در جهت مزیتِ رقابتی مشتری مهار میکنند
 • تحویل زود به زود نرم‌افزار قابل استفاده دو،سه هفته یک بار تا دو ، سه ماه یک بار با ترجیح بر فاصله‌های زمانی کوتاه‌تر
 • ذی نفعان کسب و کار و توسعه دهنده ها می بایست به صورت روزانه در طول پروژه با هم کار کنند
 • پروژه ها را بر دوش افراد با انگیزه بنا کنید. فضای لازم را به آنها بدهید و از نیازهای آن ها پشتیبانی کنید وبه آنها اعتماد کنید تا کارها را انجام دهند
 • کارآمدترین و موثرترین روش انتقال اطلاعات به تیم توسعه و تبادل آن در میان اعضای تیم ، گفتگوی چهره به چهره است
 • نرم افزار قابل استفاده اصلی ترین معیار سنجش پیشرفت است
 • فرآیند های چابک توسعه پایدار را ترویج می دهند حامیان مالی , توسعه دهندگان و کاربران باید بتوانند سرعت پيشرفت ثابتی را براي مدت نامحدودی حفظ كنند
 • توجه مداوم به برتری فنی و طراحی خوب باعث افزایش چابکی می شود
 • سادگی -- هنر به حداکثر رساندن مقدار کار انجام نشده -- ضروری است
 • بهترین معماری ها , نیاز مندی ها و طراحی ها از تیم های خود سازمانده پدید آور می شود
 • در فواصل منظم , تیم برچگونگی موثرتر شدن تامل وتفکر می نماید و سپس تیم رفتار خود را بر اساس بازتاب این تفکر تنظیم و هم سو می نماید
از وب‌سایت بیانیه‌ی توسعه نرم‌افزار چابک

تیم‌ها چه کسی انجامش می‌دهد؟

شما کلیک می‌کنید و کلی اتفاق جادویی رخ می‌دهد. آیا ما واقعاً جادوگریم؟

اگرچه خیلی بدمان نمی‌آمد جادوگر باشیم ولی پاسخ منفی است؛ خیر، ما جادوگر نیستیم. ما گروه‌های مختلفی از متخصص‌ها و هنرمندان را دور هم جمع کرده‌ایم تا هیچ چیز از قلم نیفتد!

معماری سازمانی و تحلیل سیستم

این شاید اصلی‌ترین تخصص ما باشد. به خاطر همین هم هست که تیمی از معمارها و تحلیلگرهای تراز اول دنیا را برای این منظوردور هم جمع کرده‌ایم.

طراحی تجربه کاربر

تجربه‌ی شما از خدمات و محصولات ما از همه چیز برای ما مهم‌تر است. تیم طراحی تجربه کاربر ما از طراح‌های گرافیست و رابط کاربری هنرمند، متخصص و خوش‌ذوق تشکیل شده که همه برای رسیدن به یک هدف دور هم جمع شده‌اند: طراحی نرم‌افزاری زیبا که کار کردن با آن آسان و لذت‌بخش است. قابل شما را ندارد.

برنامه‌نویسی

پای کُدهای کامپیوتری که به میان می‌آید همه چیز جدی می‌شود. ما تیمی از برنامه‌نویس‌های باتجربه و کاربلد را که همه‌ی زندگیشان را فدای صفرها و یک‌ها کرده‌اند دور هم جمع کرده‌ایم. روزی در نماد نیست که بحث داغی پیرامون فناوری‌ها و ابزارهای نو و هیجان‌انگیز در دنیای کامپیوتر در نگیرد. خیالتان راحت، این‌جا همه چیز مرتب و به‌روز است!

آزمایش نرم‌افزار

برای ما مهم است محصولی را که ارائه می‌دهیم، قبلاً در شرایط واقعی متحانش را پس داده باشد. به همین منظور تیمی از تست‌کننده‌های حرفه‌ای و متخصصان کنترل کیفیت گرد هم آورده‌ایم تا مطمئن شویم محصولی را که تحویل شما می‌دهیم از همان ابتدا به‌خوبی کار خواهد کرد. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

محتوی و مستندسازی

بسیاری از خدمات و محصولات ما نیازمند مقدار زیادی مستندات و محتوی و دستورالعمل هستند که مورد استفاده‌ی مخاطبان و یا سایر توسعه‌دهندگان آن‌ها قرار بگیرد. برای برطرف کردن این نیاز ما تیمی متشکل از افرادی کاملاً آشنا با پروژه‌هامان گردآوردیم که از نگارش وویرایش حرف‌ها و واژه‌ها و سطرها لذت می‌برند و این لذت را به ما نیز هدیه می‌کنند.

پشتیبانی فنی

نگران نباشید، ما شما را با محصولاتمان تنها نخواهیم گذاشت. هر زمان که در استفاده از هر محصول و خدمات ما با مشکل یا پرسشی مواجه شوید، گروهی از افراد متخصص و مجرب که به خوبی می‌دانند بهترین راه حل برای شما چیست در خدمتتان خواهند بود.

Partnership for a Total Solution IT Governance and Optimizations Operations Portal & E-Commerce Enterprise Architecture Application Development Advisory Services & Enablement Business Process Performance Management Innovation Value Centers