Loading the showcase...
بارگزاری نمایش محصولات...
نمایش محصولات
Genesis

Genesis

Genesis که از آخرین فناوری‌های ارائه شده‌ی شرکت مایکروسافت بهره می‌گیرد، جدیدترین عضو خانواده نرم‌افزاری Frog است. این نرم‌افزار بر پروژه‌های Turnkey و Relocation سایت‌های مخابراتی تمرکز دارد.

Frog

frog

سیستم اتوماسیون تحت وب پروژه‌های مخابراتی

Frog راه حلی مبتنی بر وب است که نخست به سفارش شرکت نماد مشاوران اطلاعات دنیا طراحی و تولید شده است. این نرم‌افزار مشتمل بر بخش‌های مختلفی است که در تعامل با یکدیگر مدیریت و اجرای پروژه‌های مخابراتی را سهولت می‌بخشند.

پروفایل

سامانه مدیریت و توزیع اطلاعات املاک و مستغلات در سراسر ایران

فرادانش

مجموعه نرم‌افزارهای مبتنی بر وب و ویندوز شرکت فرادانش

Jobeteria

Jobeteria

Jobeteria وب‌سایت کاریابی برخط با امکاناتی ویژه و کامل است. این وب‌سایت حاصل ماه‌ها تحقیق دانشگاهی در حوزه‌ی مدیریت و منابع انسانی است که توسط مشتریان ما محقق شده و به وسیله‌ی نماد فناوران و با خلق یک نرم‌افزار کارآمد و چشم‌نواز به دنیای وب پیوسته است.

FoodHouse

FoodHouse یكی از نرم‌افزارهای خوب مدیریت رستوران‌ها و فست‌فودها، كافی‌شاپ‌ها و آشپزخانه‌هاست. امكانات متعدد و سادگی استفاده به نحوی در FoodHouse با هم آمیخته شده‌اند كه باعث می‌شوند نه تنها ببینید، بلكه حس كنید همه چیز در رستوران مرتب است.

دیلم

Daylam

نرم‌افزار سازمانی، اتوماسیون اداری-مالی

وب‌سایت‌ها

Websites

تا کنون در نماد وب‌سایت‌های کوچک و بزرگ بسیاری را برای طیف وسیعی از مشتریان طراحی و پیاده‌سازی نموده‌ایم. خلاصه این‌که تا به امروز کیفیت محصول، مشتریانِ ما را خوشحال کرده و رضایت مشتریان، ما را!

Partnership for a Total Solution IT Governance and Optimizations Operations Portal & E-Commerce Enterprise Architecture Application Development Advisory Services & Enablement Business Process Performance Management Innovation Value Centers